Apex стоматологическая практика в Виннице

О НАС

Шановні пацієнти стоматологічного центру «Августін-М», протягом 8 років колектив нашої клініки намагався «йти в ногу з часом», розвивати нові напрямки стоматстоматологічної діяльності, не стояти на місці, а вдосконалюватись та рости професійно. 

І треба сказати: ми багато чого досягли.

Зараз наша клініка надає широкий спектр послуг:  терапевтичне лікування , якісне ендодонтичне лікування з використанням мікроскопу, дентальна імплантація, парад онтологія, функціональне протезування ( у нас є власна зуботехнічна лабораторія з виготовлення естетичних суцільно керамічних конструкцій ), ортодонтичне лікування. Ми впевнені,що лікування має бути  ефективним , якісним та комфортним для пацієнта. Раді повідомити Вам про створення та переїзд в нову стоматологічну клініку за адресою вул. Зодчих 5, Бульвар Свободи 4,  стоматологічна практика «APEX».

З нагоди відкриття клініки за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд  «Подільські усмішки» проводимо соціальну акцію «Подаруй посмішку». Для участі необхідно надіслати фото з щирою посмішкою – власною,  вашої дитини чи друзів за електронною адресою [email protected]

Усіх учасників чекають приємні сюрпризи. Більш детальна інформація за електронною адресою

http://www.0432.ua/catalog/full/7767.